MJ SOUND & LIGHT

Ponúkame kompletné technické zabezpečenie pri kultúrnych podujatiach,
koncertov, osláv, plesov, svadieb či firemných akcií.
Zabezpečíme pre vás profesionálne ozvučenie podujatí, prípravu a výstavbu pódií a audiovizuálnej techniky, projekčné plátna a  zabezpečíme osvetľovaciu a efektovú techniku.

Koncertné konštrukcie,pódia,stage

Koncertné konštrukcie, pódia, móla

Pódia a zastrešene konštrukcie sa najčastejšie využíva pri koncertoch, festivaloch, výstavách a iných akciách. Hliníkové koncertné konštrukcie a pódiové systémy sa však môžu rozumne využiť aj v interiéroch, ako sú športové haly, divadlá, kultúrne domy, k inštalácii osvetlenia, ozvučenia a veľkoplošných projekcií.

Hľadáte prenajom pódia?

Ak potrebujete zabezpečiť statické alebo mobilné pódium pre menšie udalosti ako sú konferencie či prezentácie, alebo pravý opak – Veľké koncertné pódium napríklad pre koncerty aj s koncertnou konštrukciou a osvetlením, u nás ste správne. Zabezpečíme pre vás pódium či stage na akúkoľvek príležitosť.

Osvetlenie, projekčné plátna

Koncertné a event osvetlenie

Osvetlenie podujatí koncerty, konferencie, prezentácie, svadby, plesy, párty, večierky, všetky kultúrne, spoločenské, športové podujatia a diskotéky.

Dekoračné led osvetlenie

Svetelná technika a dekoračné led osvetlenie pre pevné inštalácie aj spoločenské podujatia či párty.

Projekčné plátna a LED obrazovky

Veľkoplošné LED obrazovky a projekčné plátna sa využívajú na zobrazovanie, fotografií, obrázkov, on-line prenosu, športové prenosy, videoklipy, živé zdroje signálu. Majú nesporné výhody použitia ako sú napríklad možnosť využitia v interiéri, ale aj v exteréri, ďalej jasná viditeľnosť na veľkú vzdialenosť a to aj za priameho slnka.

Ozvučenie

Ozvučenie a ozvučovacia technika

Profesionálne ozvučovacie systémy na oslavy aj spoločenské podujatia. Ozvučovacie systémy sú kompaktným a praktickým riešením pre všetkých, ktorí hľadajú zladené ozvučovacie zariadenia, vhodné na ozvučenie akcií, koncertov a iných verejných podujatí.

DJ, Rodinné oslavy, Plesy, Svadby

DJ

Ako dídžej mám dlhoročné skúsenosti s diskotékovými hudobnými produkciami - svadby, stužkové slávnosti, plesy, rodinné a firemné oslavy, ozvučovanie kultúrnych, športových a spoločenských podujatí.

Rodinné oslavy, Plesy, Svadby

Chcete si spríjemniť rodinné posedenia, životné jubileá alebo firemné párty? My vám zabezpečíme tu najslepšiu zábavu!

Nafukovacie atrakcie

Nafukovacie šmýkačky a atrakcie

Naše atrakcie sú vhodné na narodeninové a rodinné oslavy, firemné akcie, deň detí, športové dni, festivaly, predvádzacie akcie, reklamné akcie a iné príležitosti. Zabezpečíme všetko od prepravy, rozloženia, prevádzky a servisu až po odvoz. Nebudete tak mať žiadne starosti.

A čo vieme ešte o skákaní?

Skákanie je zábava, pri ktorej sa výborne pobavíte a odreagujete.A pri tom je zapojených do akcie 75 biliónov buniek naraz. Keď skáčeme, na každú bunku tela sa prenáša hmotnosť a pohyb. Preto je to najúčinnejší spôsob nielen ako zoštíhlieť ale i získať pevné telo a väčšiu ohybnosť.